6. kapitola - Sen

5. února 2010 v 14:17 | Nikky |  • Naděje umírá poslední •
Ahojky je tu opravdu ta nejkratší kapitolka, kterou jsem kdy napsala, ale i tak si myslím, že by se vám mohla líbit
PS: příjemné čtení


6. kapitola - SEN
"Jacku, Bene kde jste?"Křičela jsem hystericky.
"Tady jsme."Křičel z kuchyně Ben. Mám ohromnou radost, že je slyším. Vběhla jsem do kuchyně a objala je a vykřikla.
"Jak ráda vás vidím a slyším, díky bohu, že jste naživu."
"Jak to myslíš naživu?"Ptal se mě Jack.
"Měla jsem hrozný sen jako by byl skutečný, jenže já tam vůbec nebyla nebo byla, ale nic jsem nemohla udělat, jako bych byla mrtvá a dívala se na to z nebe."
"Tak nám řekni vše, co se včera stalo, když jsem odešel, ano."Pověděl mi Ben.
"Večer jsme se domluvili s Jackem, že to necháme na brzké ráno. Byl to pro mě těžký den ty nákupy pak ten Tom a to nejlepší nakonec večer strávený s milým, atraktivním upírem, to všechno mě hodně zmohlo."
Konečně Ben odešel né, že by mi vadila tvoje společnost, ba naopak, ale jak už jsem řekla, byl to těžký den. Když jsem za Benem zavřela dveře, odešla jsem do svého pokoje, který je přeplněný různými bytovými doplňky. Rozhodla jsem se, že si přečtu nějaké informace o vlcích na internetu, protože mě Benovo vyprávění o jeho přátelích velmi zaujalo. Takže jsem si sedla a začala vyhledávat, do vyhledávače jsem zadávala různá klíčová slova, ale našlo mi to pouze pár velmi neobsáhlých odstavečků. Po pár hodinách jsem narazila na knihu staršího vydání, kterou v blízkosti Forks mělo pouze jedno knihkupectví v Port Engeles. Naplánovala jsem si tedy, že se tam vydám hned, co přivedu Toma, zpět domů. Ať ta kniha stojí sebe víc, bude prostě moje. Dala jsem si stránku o té knize do oblíbených položek, kdybych to náhodou zapomněla. Jelikož má únava byla velká šla jsem si lehnout už hodně dlouho mám rozečtenou knížku, tak jsem si jí vzala a začala číst. Po pár minutách jsem nevnímala text, pomalinku jsem zavírala oči a ztrácela se v textu. "
"Měla jsem sen. Byla jsem na nějaké louce, vypadalo to tam jako před válkou upírů. Na jedné straně jsem rozeznala obličej Jacka, Bena a za nimi byly velcí a mohutní vlci, kteří hrotili svými tesáky. Druhá strana barikády byla složena z mého druhého bratra Toma, po levém boku se tyčil velmi známý muž … byl to Edward, vypadalo to, jako vylézal z úhledné řady, aby mohl chránit ostatní, po pravém boku byl blonďatý starší muž a vedle něho nehybně stála krásná žena zřejmě jeho manželka, za nimi stála půvabná malá brunetka zřejmě Edwardova sestra, vedle ní stál viší blonďák vypadal velmi vichtle tvářil se moc vyděšeně, jako by nikomu z jeho blízkých nedůvěřoval. Také tam byla velice krásná a ušlechtilá blondýnka s velkýma očima bylo na ní vidět, že chce boj za jakoukoliv cenu, teď už mi zbývá jen jeden člen jejich rodiny, byl to urostlý muž s krátkými a hnědými vlasy, měl mohutné paže, má asi velkou sílu. Já jsem stála přímo uprostřed a otáčela jsem se po směru hodinových ručiček a každého jsem se pokoušela podrobně prohlédnout. Z ničeho nic se do sebe oba dva tábory bezhlavě pustily. Nedalo se říct, která strana vyhrává nebo prohrává, protože bojovali do morku kostí. Bylo to jako bych tam nebyla jako bych se na to dívala v televizi. Jen jsem tam tak stála a oni přes mé tělo procházeli, jako bych byla duch. Nemohla jsem nic udělat. Bitva skončila, místo louky jsem teď viděla jen ohořelé místo a vítězící Cullenovi jak hází zbytky vlků a mého bratra a přítele do ohně. Své slzy jsem nemohla zastavit, možná to byla vize o tom, co se bude dít dnes ráno nebo jen strašidelný sen."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izzy Mary Izzy Mary | Web | 5. února 2010 v 19:29 | Reagovat

Moc hezká kapitolka... a opravdu je krátká :-D:-D:-D

2 Nikky Nikky | 6. února 2010 v 13:09 | Reagovat

alespoň někomu se to líbí moc díky za pochvalu :-)

3 Lenča Lenča | 8. února 2010 v 11:08 | Reagovat

hezká....mě se také líbí

4 Seina Seina | Web | 28. února 2010 v 18:26 | Reagovat

Pání... to jsem zvědavá, co se bude dít dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama