10. Nechci tě ztratit

19. dubna 2010 v 16:12 | Lenna |  • Černobílý svět •
Černobílý svět

Ahoj, tak tu je už 10. Kapitola. No co o ní napsat. Bude spíše klidná než plná rozepří a hádek ale ne nadlouho. Jinak nevím ják koho to potěší ale slibuji, že jen u nich dvou nezůstanu. Jak to myslím tak čtěte......


Část X. Nechci tě ztratit
"Petere!" Vyběhl někde ze křoví a ihned se ke mně
vrhl,
"Kate co si proboha dělala?" Podíval se na mě s těma svýma očima a mě hned bylo lépe. Začal mi nějak kroutit nohou až nakonec ostnatou klapku otevřel. Omotal mi nohu svým tričkem a vzal mě do náruči.
"Moc se omlouvám. Nechtěl jsem tě nechat samotnou."Podíval se mi do očí a obejmul mě, najednou jsem byla ráda, že tam je.
"To je dobrý" Řekla jsem z posledních sil a snažila se na něj usmát. Z nohy mi sálala ještě bolest ale myslím, že se to pomalu uzdravovalo. Peter mě pevně držel v náruči a utíkal zpět do jeho chaty. Když jsem doběhly položil mě do pokoje kde jsem dřív byla a přikryl mě.
"Já už jsem v pohodě" Řekla jsem mu a chtěla se zvednout.
"Já vím ale …chci abys tu zůstala" Sednul si ke mně na postel a zarazil mě tím že mě chytl za ramena.
"Hrozně jsem se bál, že se ti něco stane!"
Řekl tiše a znovu mě obejmul.
"Myslíš, že bych se o sebe nepostarala?"
V tom jsem se od něj odtrhla a podívala se do jeho očí. Byli tmavé a velké.
"Já nevím, ale myslím si že ne!"
"Ale ano dokážu se o sebe postarat."
"Tak proč jsem tě našel zraněnou a uvězněnou uprostřed lesa" Má pravdu možná se o sebe nedokážu postarat.
"Díky" Pošeptala jsem
mu a usmála se na něj.
"Seš v pohodě?"
"Jasně můžeš jít."Mávla jsem na něj. Zvedl se a potichu odešel. Chvíli jsem tam seděla ale hlad mě nakonec vyhnal z postele. Pomalu jsem našlapovala ale překvapilo mě, že po zranění tam nezbyl ani škrábanec. Nakonec to upíří ego není tak špatný. Pomalu jsem šla dolů do kuchyně. Cestou jsem zaslechla jak Peter telefonuje .
"Takže přijedeš?…doufám že si od toho nic neslibuješ?………Cože!?! Já nechci abys.. no jo a kdy tedy? Dobrá zítra večer budu tě čekat… Nazdar"    Pak prásknul telefonem a všiml si mé přítomnosti.
"Já nechtěla poslouchat ale docela dost si křičel"
"Ne to je v pohodě" Otočil se a šel do kuchyně. Viděla jsem jak tam má něco mrtvého. Snažila jsem se to ignorovat, ikdyž jsem po chvíli ucítila známou vůni.
"Takže? Někdo přijede?"
"Jo Chris. Snad ti to neva?"
O takže nějaký kluk? To by mohlo být super!
"Ne jasně že neva, a to je taky ?…upír?" Zeptala jsem se opatrně abych ho nenaštvala.
"Jo jasně taky!"Tohle řekl trochu ostře. Chvíli jsme jen mlčky stály. Popravdě jsem měla otázku jako typu: Můžu tu zůstat nebo mám jít ale nevěděla jsem jak se mám zeptat. Nakonec jsem se odvážila.
"Takže jsme zas kámoši?" Ostře se na mě podíval a v jeho očích jsem zas viděla ten známý klid.
"No jasně doufám,
že tu zůstaneš" Uklidil mě. Ale cítila jsem se jako vetřelec, který se sem vetřel. Pořád se na mě díval a já věděla, že čeká na odpověď.
"Já…ráda bych tu zůstala. Popravdě nemám kam jít. Ale nechci aby to dopadlo jako předtím."V tu chvíli jsem sklopila oči a čekala co odpoví.
"Ach Kate…to co jsem řekl už nevrátím zpět, ikdyž bych chtěl." Přistoupil a postavil se proti mně. Zvedl mi hlavu a podíval se na mě. V tu chvíli jsem ho chtěla obejmout a byla jsem si už plně jistá co k němu cítím.

"Hodně bych chtěl. Ale to už nevrátím. Neměli bysme se dívat spíše dopředu? Než probírat chyby co jsme oba provedli?" Ta slova mě zasáhla přímo u mého mrtvého srdce. Vzpomněla jsem si na ženu kterou jsem zabila.
"Máš pravdu, překvapuje mě jak můžeš mít vždycky pravdu." V tu chvíli jsme se oba zasmáli. Pak jsme si dali něco k snědku (pití). A celý večer jsme si povídali. Bylo to tak uvolněné, a příjemné. Já začala cítit, že mi Peter není zas tak lhostejný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellaTS BellaTS | Web | 23. dubna 2010 v 15:14 | Reagovat

Nádherná kapitolka. Povedla se ti. Jsem ráda, že nezůstaneš jen u nich. Zajímají mě i ostatní. Už se moc těším na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama